Αποτελέσματα Κλήρωσης για τον πλου Μαθητών  Γ΄ Λυκείου  με Πλοία του Πολεμικού Ναυτικού

Αποτελέσματα Κλήρωσης για τον πλου Μαθητών Γ΄ Λυκείου με Πλοία του Πολεμικού Ναυτικού

Δεκ 05, 2019

        Από το Πολεμικό Ναυτικό ανακοινώνεται ότι την Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου 2019 στο πλαίσιο εορτασμού του προστάτη του Άγιου Νικόλαου, πραγματοποιήθηκε εκδήλωση στο Θέατρο Κολλεγίου Αθηνών προς τιμήν των οικογενειών του προσωπικού του Πολεμικού Ναυτικού.

        Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης διεξήχθη η κλήρωση των μαθητών της Γ΄ Λυκείου, οι οποίοι θα έχουν την ευκαιρία να λάβουν μέρος σε πλου με Υποβρύχιο και δύο Πυραυλακάτους.

 

Οι κληρωθέντες μαθητές είναι οι κάτωθι:

 

        Για τον πλου με Υποβρύχιο:

           Ονοματεπώνυμο                                               Σχολείο

1.       ΜΑΡΙΑ ΜΥΓΔΑΚΗ                               1o ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

2.       ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΟΥ                         2o ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

3.       ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ          2o ΓΕΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

4.       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΕΤΣΟΣ                       4ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5.        ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΛΤΑΣ                           ΕΙΔΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΥΚΟΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

6.        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΠΑΝΤΕΛΟΣ              4ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

7.       ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ                      2ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ

8.        ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ                    1ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

9.        ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΚΟΥΜΝΕΝΗ                   ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

10.      ΕΡΜΙΟΝΗ  ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗ                   10o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

        Για τον πλου με Πυραυλακάτους:

           Ονοματεπώνυμο                                                             Σχολείο

1.       ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ  ΠΟΛΥΖΟΥ                                 1ο ΓΕΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

2.        ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ                  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3.        ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΟΣ                                   1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ

4.         ΔΑΝΑΗ ΤΖΑΝΝΕΤΟΥ                                    2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

5.         ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ             ΓΕΛ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

6.         ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΛΕΟΓΛΟΥΔΗ                        2ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ

7.          ΓΕΩΡΓΙΑ  ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ                             ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΚΩ

8.          ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΑΝΝΑΣ      2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

9.         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ                              1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

10.        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ                              ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ

11.        ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΘΑΤΟΥ                              ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

12.        ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ                          3ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

13.       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΟΥΔΟΥΡΗ                               ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

14.        ΝΙΚΗΤΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ       ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

15.         ΛΥΓΕΡΗ ΔΕΛΗΒΟΡΙΑ                                   ΠΡΩΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ- ΓΕΝΝΑΔΕΙΟ

16.         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ              1ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

17.         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΟΥΛΑΣ                        ΛΥΚΕΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

18.         ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΠΠΑΣ                                  1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

19.          ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ                                ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

20.          ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΟΜΕΛΗΣ                          ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

 

        Αναπληρωματικοί:

                 Ονοματεπώνυμο                                          Σχολείο

1.      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΜΠΩΝΗΣ               ΕΠΑΛ ΣΥΡΟΥ

2.      ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΑΚΗΣ                            10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

3.      ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΑΠΙΑ ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ              3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

4.     ΦΩΤΗΣ ΜΑΛΕΦΙΤΣΑΚΗΣ                          ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΥΔΑΣ

5.      ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ                         1ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

        

        Ο πλους με το Υποβρύχιο και τις Πυραυλακάτους θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 03 Ιανουαρίου 2020 προκειμένου να μη διαταραχθεί το πρόγραμμα των σχολικών μαθημάτων.

        Λοιπές λεπτομέρειες θα γνωστοποιηθούν στους κληρωθέντες μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή τηλεφωνικής επικοινωνίας.

 

Διεύθυνση Εθιμοτυπίας & Δημοσίων Σχέσεων

 

 

 

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ

« Ιούλιος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31