Διατελέσαντες Διοικητές ΔΚΦ - ΔΠΕ

Διατελέσαντες Διοικητές ΔΚΦ - ΔΠΕ

A/A

ΒΑΘΜΟΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΑΠΟ

ΕΩΣ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΕΣ   ΜΟΙΡΑΣ   ΚΑΝΟΝΙΟΦΟΡΩΝ

 

1

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΓΑΒΑΛΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17-09-1993

26-11-1993

2

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΖΟΥΖΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

26-11-1993

28-11-1994

3

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

28-11-1994

05-07-1995

4

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

05-07-1995

12-09-1996

5

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΑΔΑΜΑΝΘΗΣ

12-09-1996

03-06-1997

6

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

04-06-1997

30-07-1997

7

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

31-07-1997

03-02-1998

8

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

04-02-1998

13-12-1998

9

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

14-12-1998

08-10-2000

10

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΞΥΓΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

09-10-2000

16-11-2000

11

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΚΑΤΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Ε

17-11-2000

13-09-2001

12

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΓΑΤΖΟΥΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

14-9-2001

09-09-2002

13

ΠΛΩΤΑΡΧΗΣ ΠΝ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

09-09-2002

01-11-2002

 

ΔΙΟΙΚΗΤΕΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ   ΚΑΝΟΝΙΟΦΟΡΩΝ

 

1

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΛΕΚΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

01-11-2002

01-04-2004

2

ΑΡΧΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΛΕΚΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

01-04-2004

26-04-2004

3

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

26-04-2004

02-03-2005

4

ΑΡΧΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

02-03-2005

08-04-2005

5

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΣΚΙΑΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

08-04-2005

28-04-2006

6

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΔΕΜΙΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

28-04-2005

01-06-2007

7

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ

01-06-2007

06-08-2008

8

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΑΤΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

06-08-2008

04-06-2009

9

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΑΠΠΑΣ

ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ

04-06-2009

03-03-2010

10

ΑΡΧΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΑΠΠΑΣ

ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ

03-03-2010

29-04-2010

11

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΜΑΚΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

29-04-2010

15-04-2011

12

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΟΛΛΑΛΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

14-04-2011

16-04-2013

13

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16-04-2013

29-11-2014

 

ΔΙΟΙΚΗΤΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΛΟΙΩΝ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗΣ

 

1

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

29-11-2014

22-05-2014

2

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

22-05-2014

21-4-2015

3

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ

ΠΑΤΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

22-04-2015

18-04-2016

4 ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18-04-2016 23-05-2017
5 ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23-05-2017 02-08-2018
6 ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ ΓΡΥΠΑΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03-08-2018 11-07-2019
7 ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΠΝ ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18-07-2019